Zafer Yıldız KİMDİR ?

Zafer Yıldız 1995 yılında Ordu İlinin Ünye İlçesinde doğmuş, İnşaat ustasi bir baba ve ev hanımı bir annenin ik çocuğudur.

Çocukluktan itibaren teknolojiye meraklı olan bir genç ilkokulu kasabasında okuduktan sonra Liseyi İlçesindeki Mehmet Necati Vidinli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde okumuştur. Lise çağlarında da teknolojiye meraklı olduğu için Bilişim Teknolojileri alanında eğitimini tamamlamıştır.

Liseyi bitirdikten 2 sene sonra Munzur Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğini kazanmıştır. Üniversite hayatında web yazılımına merak salmış, PHP , Javascript ve az da olsa Java diliyle ilgilenmiştir. 2019 Yılında 4 yıllık eğitimin ardından Full Stack Web Developer olarak iş hayatına atılmış ve aktif olarak çalışmaktadır.

Kişisel Sosyal Medya Hesaplarım

Kuruluş AmacımızKodlamaklazım 2019 yılında Zafer Yıldız tarafından yazılım öğrenmeye meraklı, istekli gençlere kendi çapında yol göstermek amacıyla kurulmuş bir platformdur. Bilgiye en kolay, en saf haliyle ulaşabileceğiniz, okuduğunuzu anlayabileceğiniz içerikler oluşturmak için kendi bildiklerim dışında detaylı araştırma yapıp o bilgileri bir süzgeçten geçirerek elimden gelenin en iyisini yapmak için uğraşıyorum.

Bildiğim veya araştırarak yapabileceğim her konuda yardım isteyen herkese yardım etmeye hazırım. Yeter ki siz öğrenmeye istekli olun.

Yazılıma ilk başladığım yıllarda Türkçe kaynak bulmak ve yardım alacak birilerini bulmak konusunda epey sıkıntı yaşadım. Bu siteye bir şekilde ulaşan ve yardıma ihtiyacı olan her insana elimden geldiğince yardım edecek, en azından söyle yapabilirsin tarzında yol göstererek sonuca ulaşmasına yardımcı olacağım.
Bilgi paylaştıkça çoğalır sözünü hayat felsefesi yapmış biri olarak lütfen bana soru sormaya çekinmemenizi sizden rica ediyorum :)

Sitemize ait Sosyal Medya Hesapları

@COPYRIGHT KodlamakLazım Tüm Hakları Saklıdır.